"/>

Hacamatın Faydaları

     Hacamatın faydaları (Allah'ın izni ile) çoktur, faydalı olduğu her hastalığın bedende uygulama yapılacak belirli noktaları vardır. Bu noktalardan uzman haccamlar tarafından doğru şekilde hacamat yapıldığı takdirde kişiye büyük faydalar sağlar.

     Hacamat 70'ten fazla hastalığa şifadır. Hacamat olmak; migren, gut, gece körlüğü, göz rahatsızlıkları, kulak ile ilgili hastalıklar, yüz felci, kısmi felç, bel ve sırt ağrıları, genel kas ağrıları, sinüzit, yüksek tansiyon, varikosel ve buna bağlı kısırlık sorunları, boyun fıtıkları ve daha bir çok hastalıklara şifadır. Bunlardan bazılarını "Hacamatla şifa bulabilecek hastalıklar" başlığı altındaki sayfamızda daha geniş açıklamalarıyla bulabilirsiniz.

Çağımızın yaygın hastalıklarından olan depresyon ve kronik yorgunluk gibi sorunlar hacamatla şifa bulabilmektedir.  
 

Bu sayılan faydalar hem erkek, hem kadın için geçerlidir. Kadınların adet görmeleri nedeniyle hacamata ihtiyacı yoktur görüşü yanlıştır. Adet şifayı gerektirmez, şifa için hacamat olmaları gerekmektedir.

50 senelik kökleşmiş büyünün, hacamatla kaldırıldığı rivayeti vardır. Hacamat kendisine cin musallat olmuş kimselerden o cinleri uzaklaştırmada Allah'ın izni ile faydalıdır.


Sitemizden erişilebilen ve kaldırılamayan linklerden gidilen bağlantılardaki Allah'ın razı olmadığı şeyleri reddediyoruz.

İLETİŞİM
Telefon: 0538 510 28 28
e-Mail: hacamatistanbul@gmail.com / istanbulhacamat@yahoo.com

İletişim İçin TIKLAYIN!
Batikon
Dezenfektan

Bistüri Ucu

4 Parmak Pompa